1 і 2 контрольні роботи

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Контрольна робота
Предмет:
Методи та засоби комп’ютерних інформаційних технологій

Частина тексту файла

Контрольна робота №1 Задача 1 Вибрати самостійно фрагмент тексту довжиною не менше 50 символів. Для цього фрагменту: а) побудувати алфавіт; б) визначити число бітів для кодування цього алфавіту рівномірним кодом; в) обчислити оцінки імовірностей символів; г) обчислити ентропію і надлишковість джерела при такому алфавіті; д) обчислити пропускну здатність симетричного каналу без завад, якщо швидкість передачі становить 106 бод. е) визначити швидкість передачі інформації. Задача 2 За умов задачі 1 побудувати ефективний код: а) за методикою Шенона – Фано; б) за методикою Хафмена. Навести таблиці кодів і обчистити коефіцієнт стиснення для вибраного фрагмента тексту. Контрольна робота № 2 Задача 1 1. Побудувати систематичний (n,k)-код по таких даних: об’єм алфавіту Q (вибирається за варіантом завдання), кратність помилок, які коректуються s=1, кратністьь помилок, які виявляються t=2. а) побудувати породжуючу матрицю; б) побудувати перевірочну матрицю; в) обчислити таблицю синдромів однократних помилок; в) вибрати три довільні прості кодові комбінації і записати для них (n,k)-коди; г) в утворені кодові комбінації внести довільні однократні помилки і показати процедуру їх виправлення. Таблиця варіантів 2. Побудувати систематичний код Хемінга для алфавіту з об’ємом Q (вибирається по таблиці) для корекції помилок з кратністю s=1. Розширити код для виявлення всіх помилок з кратністю t=2. а) побудувати і перевірочну матрицю; б) записати код Хемінга для довільних трьох простих комбінацій; в) показати процедуру виправлення помилки в i-у розряді кодового вектора. Таблиця варіантів 3. Побудувати циклічний код для корекції помилок з кратністю s=1. Об’єм первинного алфавіту Q. а) обчислити значення перевірочних розрядів; б) побудувати породжуючу матрицю коду; в) записати код для довільних трьох простих комбінацій;; г) показати процедуру виправлення помилки в i-у розряді. Варіант вибирати за таблицею до пункту 2. Номер варіанту визначається із числа, утвореного із двох останніх цифр номера залікової книжки по модулю 15. Задача 2 Сформувати стрічку довжиною не меншше 30-и символів (не обов’язково змістовну). По цій стрічці: а) утворити первинний алфавіт; б) визначити розр’ядність рівномірного коду для кодування символів алфавіту; в) показати процес стиснення стрічки по LZW-алгоритму; г) обчислити коефіцієнт стиснення.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини